A legjobb tanácsok a mindennapi élet

Főoldal Cikkek Nyelvek

Csecsemők és gyermekek

Care gyerekeknek - minden a higiéniai és egészségügyi csecsemők és gyermekek, bébi ruházat, gyermek ruházat, pelenka, fogászati ​​higiénia és bébiétel.

---------------------------------------------------------

Kaip pradėti kietosios medžiagos |? Šeima

Kaip pradėti kietosios medžiagos? Jūsų kūdikis yra vyresnis kaip šešis mėnesius ir tai šėrimo laikasJūsų kūdikis pasiekė šeši mėnesiai ir atėjo laikas, šėrimo informacijos jūroje gali būti lengvai prarasti, kas knyga, žurnalų ir interneto kursus įvairių patarimų ir lentelių papildomus maisto produktus kūdikiams Kiekviena mama klausia:. Kaip man pradėti? Br Mes neturėtų skubėti papildomo šėrimo pradžioje. Jei jūsų kūdikis gauna pakankamai svorio ir vyksta gerai, pirmiausia tyrė turėtų būti siūlomas tik su šešių mėnesių amžiaus. nereikia nerimauti, jei jūsų kūdikis ne iš karto priimti kietą maistą, tai visai normalu laiko suvokti, kad badas gali patenkinti ne tik maitinti krūtimi, bet šaukštas kūdikį |.. Vaisiai yra puikus pasirinkimas, nuo saldaus košės ir pieno Būtinai pasirinkti vaisių, kad yra saldus, ne per Kokota, ar rūgštus ir kad yra ne purškiamas, ir nėra alergenų geras pasirinkimas yra: obuoliai, bananai, kriaušės, slyvos, persikai, abrikosai, melionai ir pan pirmieji vaisiai gali būti virtas vanduo, duobe ir žievelės mažesnio mikseriu trumpai bus tikrai gera ateiti, ir netrukus Jums rasti sau maža parengti receptus, kurie yra skanus Jūsų kūdikiui. Patartina derinti košės, vaismedžių ir arčiau akių Popping pasiekti yra pernelyg tankus idealus tankis tyrės. Jei lašas į košę, įpilkite truputį pieno ar vandens, ir jei jūs lašas retai, įpilkite truputį ryžių grūdų papildomas
pieno košės pirmąjį, nes kūdikis dažnai yra lengviau. priima naujus skonius, jei jie jaučiasi labiausiai skanus maistas -. pieno siūlo vaisių po pietų, nes vaikai lengvai priima naujus skonius geriausias laikas yra vienas, kuris kūdikis paprastai valgo Leisti valgyti, kas jiems patinka, ir tada maitinti pieno sotumo. Kadangi pradžia tikriausiai ne valgyti daug košės iš karto, galite pusvalandį pasiūlyti kelis arbatinius šaukštelius vaisių. Galų gale, mama tau pasakys, kad papildomų maisto produktų pradžia nėra lengva. Sukurti patogus per šėrimo aplinka, pasiūlyti savo kūdikį šaukštas, šaukštelis ar dubenėlį su mažyčių vaisių gabalėlių į jį galima žaisti ir dalyvauti. Ir, žinoma, ranką sau kantrybės ir daug meilės ir sėkmė nesant.
> Így óvja az első tejfogak
> Kvíz for Children
> Mennyit kell aludni a gyermek
> Mit vigyen a gyerekszobában a babának, hogy szülni - dolgokat baba, gyerekszoba berendezéseket
> Szórakozás és játékok az első életévben
> Hogyan és mikor kell mondani a főnök a terhesség alatt?
> A fejlődő baba havonta - baba 3 hónapos, 4 hónapos és 5 hónap
> BABY az év egy gyermek - egy gyerek 13, 14 hónapos és a gyermek 15 hónapos
> Hogyan készüljünk fel a terhesség férfiak
> Hogyan lehet megszabadulni a bölcső KAP
> Mikor és hogyan kell mondani a gyereknek, hogy elfogadásra kerül
> hogyan kell értelmezni? 150 ml A harmadik hónap Ez az a tej, vagy a gyerek elkezd a harmadik hónap, vagy a vége?
> Hogyan lehet ellenőrizni, ha terhes
> ha tudsz adni hat hónapos csecsemők zselé?
> Hogyan vásárolhatja meg gyermekének a biztonságos játék
> Miért gyermek zöld széklet 3 hónap
> a szülés utáni depressziót tünetek és kezelés
> rágóka hogyan segítsék a gyermek
> terhesség alatti alkoholfogyasztás
> All about in vitro fertilizáció