Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Ushtrime për muskujt e barkut - ushtrime per bark të sheshtë

Bark të shtrënguar dhe të sheshtë, me dëshirë të madhe targa sekrete të burrave dhe grave, edhe pse ata nuk duan ta pranojnë.Bark të shtrënguar dhe të sheshtë, me dëshirë të madhe targa sekrete të burrave dhe grave, edhe pse ata nuk duan ta pranojnë. Megjithatë, për një bark të përsosur, ajo që është vetëm pak mund të mburremi, ne duhet të investojë një përpjekje të vogël, e cila përfshin tre rregulla të rëndësishme - ushqimin e duhur, kujdes të duhur dhe stërvitje të rregullt, por jo më pak - sjellje të duhur dhe veshje që i përshtatet mirë figura tuaj. "Trashje fillon në kokë", thotë urtësia popullore, në të cilën dietitians dhe psikologët kujtoj ata që janë të pa sukses i madh i gjithë jetën duke luftuar me peshë të tepruar. Që vazhdimisht numërimin e kalorive, dhe me çdo grimë të vuajnë fajit, stresi konstante dhe gjithnjë e më të trashë se sa e hollë. £ panevojshme në formën e yndyrë akumulojnë rreth belit, stomak (për fat të mirë, pra humbje peshe gjatë së parë dhe të humbur), e cila natyrisht nuk do të thotë se vetë njeriu këtu dhe atje nuk mund të përballojë për të vdekur me çokollatë, një gotë verë, ose një pjese të akullore, por E gjithë kjo duhet të jetë një pjesë integrale e menu përditshme. Është e rëndësishme që kalorive të konsumuar para se të shpenzojnë që nuk është ruajtur në formën e yndyrë. Ndonjëherë njerëzit hollë kanë një problem me barkun që është i ngushtë dhe i guximshëm e tyre që disa lloje të perime të tilla si fasule, bishtajore, drithërat, ushqimet me vaj dhe e vështirë që të tretet, pije të gazuara dhe alkoolit të prodhuar vanitet. Pas një tretje madhe vakt mund të përshpejtojë xhami e jo-carbonated ujë mineral, e cila stimulon sekrecionet e stomakut lëngje dhe aktivizon tretjen. Sigurohuni që të pini 2-3 litra lëng në ditë dhe ngadalë konsumojnë ushqim. Për ushqim duhet të ketë kohë të mjaftueshme, dhe bëj ushqim dhe në vend të një ose dy vakte të fortë, në vend të gëzojnë të vogël të ndarë në mënyrë të barabartë pesë gjatë gjithë ditës. Muskujt e barkut janë më fleksibël dhe më pak të kërkuar se të tjerët dhe për këtë arsye mund të në afat të shkurtër për të forcuar dhe të trajnojë muskujt e barkut për të zëvendësuar të lëkurës yndyrë dhe të qetë dhe të tendosur. Muskujt e barkut të llojit disa herë në ditë - të tërheqë në mënyrë të fortë në barkun tim në, të mbajë frymën tuaj dhe ngadalë nxjerr. Ajo stimulon tretje dhe aktivizon shkrirjes pads yndyrë. Kokteje Medicinale Stomak muskujve mund të jetë rezultat i mbajtjes lëngu. Në këtë rast, lëng koktej, asparagus, hithrat dhe luleradhiqe. Kombinoje lëng dhe e ujit mineral në një raport prej 2:10, dhe pije tri herë në ditë për një filxhan. Pesë minutësh masazh Gjatë fëmija barku është shpesh e tensionuar për shkak zorrët, për shkak të mungesës së "material" nuk punon ritmin e zakonshme. Në këtë rast, pesë minutësh belly raundin masazh (alternuar në të akrepave të sahatit dhe vice versa). Sjellje të mirë Flora barkut dhe promovon gëzimin e çikore, të papërpunuara, gatuar ose si një lëng perimesh që u jep ndjenjën e ngopjes me konsum me kalori minimale, por është e rëndësishme dhe sjellje gjatë në këmbë, në këmbë ose ulur, i cili duhet të jetë si i drejtë me një muskul tendosura barkut dhe bark.
> Home mjeteve juridike për çanta nën sytë
> Si të bëni masazh të gjirit
> Si të jetë e bukur
> Si për të mbrojtur flokët tuaj në dimër
> Si për të pastruar përbërjen FACE Heqja e me sy
> Maskë balta për muajt e dimrit
> Si për të zvogëluar volumin duke përdorur straightener
> Si të shpëtoj nga lythat
> Si te zgjidhni aromë për veten
> Si për të bërë një byzylyk me një bllokoj
> Vaj bajame për flokët
> Si për të bërë një gjerdan me rruaza dhe washers
> prerje e re ose dy
> Si për të shmangur lëkurë të thatë në muajt e dimrit
> Si për të mbajtur këpucët në varëse rrobash
> .. Si të ecin në takë të lartë
> Si për tu kujdesur për lëkurën tuaj pas një 20CE
> prerje Fashion
> Si maskë Aloe
> Veshje e biznesit dhe suksesit