Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Duart formësimin - ushtrime për muskujt e armëve dhe të ushtrimeve me pesha

Ushtrime për muskujt e armëve dhe ushtrimet me pesha janë të mëdha për formimin dorë. Kështu që këtu janë dy shembuj të ushtrimeve për duart.Ushtrime për muskujt e armëve dhe ushtrimet me pesha janë të mëdha për formimin dorë. Kështu që këtu janë dy shembuj të ushtrimeve për duart. Stand up drejtë, të mbajtur këmbët tuaja sup-width larg. Pesha e të merrni të djathtë, të cilat shtrihen mbi kokë. Me dorën e majtë të marrë bërryl të dorës së tij të djathtë prapa kokës - këtë do të sigurojë që ai është në vend, ndërsa ju të kryer lëvizjen. Bend krahun tuaj të djathtë dhe të ulët trap për teh sup. M pak më shumë një forcë shpërthyese atë përsëri në pozicionin e saj origjinale, si në qoftë se ju dëshironi që ajo nga dora. Pas një serie të zëvendësojë dorë dhe të përsëritur. Nëse ju jeni peshat e 1,5 £ shumë e lehtë, stërvitje me pesha më të rënda. Dhe për Gënjeshtra ushtrimin e dytë mbi kurrizin tuaj, përkulem gjunjët dhe pjesa tjetër këmbët tuaja në dysheme. Zgjasë krahun tuaj me një trap mbi ju dhe vendin e tyre në dysheme. Shtrydh muskujt e barkut dhe të rruazë nga rruazë heqë trupin e sipërme, sikur rri duke bërë-up, dhe në të njëjtën kohë muskujt kontraktirajte krahun, sjelljen e tyre në gjunjë e tyre. Mbani duart tuaja ende shtrirë. Heqë mjekër në gjoks dhe të shohim përpara. Në këtë moment, të mbajë pozitë të lartë, squeezing muskujt e barkut, bëj bërryla tuaj dhe pesha më afër gjoksit. Shpjegoj armëve dhe të kthehet deri në dysheme dhe duart tuaj të kthehet në pozicionin e fillimit mbi kokën tuaj.
> Si te zgjidhni pantallonat për burrat
> Si bohostyle bishtalec
> Si të hiqni scratches në këpucë tuaj
> Face i arna në diell, njolla kafe në fytyrë, e lëkurë si për të hequr qafe njollat ​​në fytyrë dhe mbrojtjen e fytyrës nga diellit
> Si për të bërë një maskë me vezë në fytyrën e tij
> Si për të bërë një maskë e limon brightening
> Si te zgjidhni krem ​​të drejtë për fytyrën tuaj
> Si të lidhë një shall katror necklaces në nyje
> Si për të bërë qëndroj gjatë në diell
> Si për të bërë një pedikyr në shtëpi
> Si për të përshpejtuar rritjen e flokëve
> Si për të reduktuar rrudhat
> Si te frengjisht bishtalec interesante
> Si te zgjidhni rroba që përshtaten dardhë
> Home mjeteve juridike për lëkurën e inatosur Simbolit
> Cilat ngjyra bjonde kostum
> Lemon ca balsam, oe ndihmon në trajtimin e herpesit
> Shpjegoj thonjtë tuaj natyrisht
> Si për të pastruar lëkurën
> Si të përshkruaj një tablo
Gjuhë
Artikuj
Contact: kontakt@daily-helper.com
Copyright (C): Online press . All rights reserved.
Editorial board: editorial@daily-helper.com
Marketing: marketing@daily-helper.com