Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Festat dhe pushimet

Kartat e Krishtlindjeve dhe dhurata, dekorata e Krishtlindjeve, çokollata dhe candies për Pashkë, kartolina nga pushimet.

---------------------------------------------------------

Si merimangë nga tullumbace

Si balona merimangë Kjo është një mënyrë shumë të lira për të dekoroj shtëpinë tuaj për Halloween
.... Kjo është një mënyrë shumë të lira për të dekoroj shtëpinë tuaj për Halloween Çdo fëmijë mund të ketë shtëpi merimangë e tij
fryj dy balona pak më shumë se të tjerët, sepse trupi i një merimange

shoqëruar me një numër të balona për çdo tjetër Cut zëdhënësit
nga Bristol, tetë nga rreth 2.5 cm të gjerë strips -. këmbë -.
bëjnë fizarmonikë-prerë strips - në gjatësi -. duhet të merrni merimangë me onde këmbët.
rrinë ata me shirit transparente në trupin e një merimangë. afishe
prerë me sy të bardhë dhe të vihet në një tullumbace të vogël.
Tie një pjesë të gjatë të shirit në kryqëzimin e kokës dhe trupit przywieś merimangë në tavan.
> Si për të bërë një kurorë e letrës
> Çfarë një dhuratë për një grua shtatzënë?
> Si për të bërë një lidhje me myshk në tabelën e Pashkëve
> Si për të bërë pemë stolitë e Krishtlindjeve nga masa e kripës dhe kanellë
> Si të dekoroj vezë të Pashkëve duke përdorur decoupage
> Si për të bërë bukuroshe skuqur me çokollatë dhe gjallëri
> Si për të bërë një kartë në formën e vezëve
> Si për të bërë një stoli pemë e Krishtlindjeve
> Pse është e mirë për të qenë një grua?
> Si të bashkoheni me fushatën Earth Hour?
> Si të shpenzojnë Ditën e Shën Valentinit, si një i vetëm
> Si për të bërë një kukudh Krishtlindjeve
> Si për të përcaktuar qiri
> Si dekoratave Pashkëve prej letre
> Si të kalojnë kohë me fëmijën tuaj
> Si për të bërë kartat e Krishtlindjeve me Krishtlindjeve pemë 3D
> Si për të bërë pula dekorative me vezë të ziera të vështira
> Si për të bërë një dhuratë e çorape ndjerë
> Sa kafe irlandeze
> Si të dekoroj një dritare në çrregullësi Halloween
Gjuhë
Artikuj
Contact: kontakt@daily-helper.com
Copyright (C): Online press . All rights reserved.
Editorial board: editorial@daily-helper.com
Marketing: marketing@daily-helper.com