Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Festat dhe pushimet

Kartat e Krishtlindjeve dhe dhurata, dekorata e Krishtlindjeve, çokollata dhe candies për Pashkë, kartolina nga pushimet.

---------------------------------------------------------

Si për të bërë një lepur nga një peshqir

Si për të bërë një lepur nga një peshqir në kërkim për ide interesante për të bërë dekoratave Pashkëve, ne kemi diçka interesante
në kërkim për ide interesante për të bërë Pashkëve dekoratave, ne kemi diçka interesante Më poshtë ju do të gjeni udhëzime se si për të transformuar një peshqir të vogël në fytyrën e bunnies lumtur Ata nuk mund vetëm të Krishtlindjeve dekoratave, por edhe miqtë e rinj e bijve tuaj, e cila është lehtë mund të cek .. dhe e larë dhe të thatë lehtë kur të pista.
Vë peshqir banesë kundër njëri-tjetrit.
bëjë atë diagonalisht për të marrë një trekëndësh. Roll up
fort coiled mbi trekëndësh duke filluar nga këndi dhe përfundojnë me një anë të gjerë , e cila është pika në të cilën składałaś gjysma peshqir.
mbajtja rrotullon mori ajo dele në brirë, gjysmë lart, siç është paraqitur në Fig.
pastaj përpilojë dhe mbajë një peshqir të palosur në dorë. Shih Fig. Tie
shirit apo kaseta në rreth 3/4 e identifikimit peshqir poskładanego, duke bërë sikur kokën Pasi të detyrueshme për të marrë unazë me një peshqir që mbulon atë me një brirët peshqir dore dhe veshët në anën e kundërt të kokë topin -.. shih foto -.
Vendos peshqir në qoshet rrjet të lartë dhe mund të heqë marrëveshjen, përhapet lehtësisht ngjajnë veshë lepuri
Pastaj kthehet lepuri. veshët dhe poshtë gjilpërë dhe thread ngjyra peshqir doszyj peshqir spikatur pjesë që Rulon është në rregull për të mbajtur të shpejtë. Nëse ju nuk Ju duhet një pjesë peshqir bukura vijnë me zam nxehtë Shiriti
lidhja në një hark, qep rruaza -.. sytë dhe një lepur të vogël pompom deri te këmbët Ju gjithashtu mund të mbani dorën
tjetër, ku unazë ose qep Ngjitës një xhufkë të madhe - një bisht ... mund të jetë një pjesë e lesh lepuri lepuri tuaj gati lepuri
me një peshqir të mund të përdoret si Pashkëve dekoratave..
> Si të dekoroj një shtëpi të tërë për Krishtlindje
> Çfarë një dhuratë për një grua shtatzënë?
> Si për të bërë një kurorë e merimangat për Halloween
> Si për të bërë një qese me karamele për Halloween
> kek me xhenxhefil pema e Krishtlindjeve
> Si të krijoni një grup të pemën e Krishtlindjes me engjëjt
> .. Si kreu renë me një të ndjehet pemë e Krishtlindjeve?
> Si për të bërë qirinj me vezë
> Si për të bërë një kurorë të vogël në varr
> Si për të bërë chip cookie çokollatë për Halloween skelete
> Si për të bërë një yll në krye të pemën e Krishtlindjes
> Si për të bërë leckë e ndjerë për Halloween
> Si për të bërë eliksir bimor e dashurisë
> Si të shënoj për Halloween
> Ide për stolitë e Krishtlindjeve
> Si për të bërë pemë stolitë e Krishtlindjeve nga ndjerë dhe karton
> Si për të bërë topa dekorative me sllajde në prag të Vitit të Ri
> Si Punim këmbanat e Krishtlindjeve
> Si të bëj një kurorë me shikimet për Halloween
> Si snowflakes e butonave në pemën e Krishtlindjes
Gjuhë
Artikuj
Contact: kontakt@daily-helper.com
Copyright (C): Online press . All rights reserved.
Editorial board: editorial@daily-helper.com
Marketing: marketing@daily-helper.com