Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Festat dhe pushimet

Kartat e Krishtlindjeve dhe dhurata, dekorata e Krishtlindjeve, çokollata dhe candies për Pashkë, kartolina nga pushimet.

---------------------------------------------------------

Si të shkruani një letër dashurie për të dashurin

Si të shkruani një letër dashurie në asgjë dashurin ai mund të thoshte I love you është më mirë se një letër dashurieAsgjë
ai mund të them të dua është më mirë se për të shkruar një letër dashurie, dashuri letër për të dashurin e saj - .. Dhe edhe më shumë në dashuri me ju Nëse ju mendoni se letra dashuria është shumë e fikët dhe nënvlerësuar kështu nga Njerëzit janë patjetër i gabuar. Mendoni përsëri, sepse edhe njeriu vështirë shkrihet si gjalpi, pas marrjes së një letër të tillë. Lexoni këto këshilla dhe ju do të mësoni si të shkruaj një letër dashurie.
Shkruani u në disponimin e duhur. / u . br Mjedisi dhe humor ka një ndikim të madh në atë që unë shkruaj Si me sukses të shkruani një letër dashurie për të dashurin tuaj, ju keni kontroll mbi të tyre zemrën dhe mendjen për të bërë gjithshka të mundshme për të bërë një humor të butë dhe romantike -. ju mund të kthehet në një muzikë të qetë dhe të butë, temjan drita , të marrë një dush të nxehtë apo ulur për të shkruar për të vënë në rrobat tuaja të preferuara dhe rrobat me këto trajtime ... ju keni qëndrim të saktë mendor dhe fizikisht shkruaj një letër shkrimi
dashurin e saj u Përdorimi i bukur / u
parë - dhe shpresojmë se e qartë - që të përmbahen nga dërguar letra dashurie me e-mail për këtë lloj të korrespondencës, metodë klasike e lindjes është shumë më i përshtatshëm, nëse ju bëni atë nëpërmjet postës elektronike, marrësi mund të konkludojmë se nuk fitoi .. edhe përpjekje për të shkuar për të treguar e tij pas sa ju kujdeseni për atë
dytë - .. duhet të zgjidhni shkrimi që do të përshtaten në veprat romantike që unë mendoj se është shkrimi më i mirë në të bardhë .. Mos harroni të shmangur bojë të dukshme dhe të gjallë të propozojë për të shkruar me penë dhe bojë të zezë -. Brown është më pak i qëndrueshëm -. furnizimet adekuate mund të jetë i shtrenjtë, kështu që të filloni të shkruani një letër në një tjetër fletë e natyrisht shumë herë ju do të pyesin se çfarë fjalë për të përdorur rishkruaj script për artikuj shkrimi vetëm nëse ju jeni të sigurt se ky është versioni përfundimtar
u... Mos harroni zgjedhjen e duhur e fjalëve / u
Tani pjesa e vështirë -..? Përmbajtja e letrës që ju duhet të shkruani propozimin ishte bërë për të zgjedhur një të veçantë temë, të thjeshtë dhe të rrinë në atë nëpërmjet shembull shkronja gjithë -. kujtohet se si jeni ndjerë gjatë Dita e parë e piktoresk të thonë darkë. Nëse shkruar poezi nuk është pika juaj e fortë, unë ju këshilloj për të shmangur atë. Pastaj ju mund të shtoni disa rreshta të këngëve tuaja të preferuara, por nuk e le të dominojë gjithë kjo ishte letra juaj. Hold Kjo festë na mëson për të shprehur, dashuri dashuri dhe romancë.
Por ju keni për të marrë një overdraft në një mënyrë të përshtatshme për të shprehur dashurinë tuaj dhe përkushtim? Mallrave të konsumit janë në gjendje që plotësisht të zbulojnë ndjenjat e tyre intime e epshit dhe dashuri për partnerin tonë? Gjithkush
pëlqen të marrë dhurata, por nuk ka asgjë sexier se një dhuratë që dikush ka bërë për ne personalisht. Të bësh diçka me duart tuaja, të marrë kreativitetin tuaj, kohë dhe angazhimin tonë. Dhuratë është shtet i pavarur, edhe nëse jo të mirë, do të vlerësojmë më shumë se një dhuratë të blerë -. Edhe shumë të shtrenjta Valentine
për disa ditë, kështu që do të bëjë një dhuratë të madhe për gjysmën tuaj të tjera duhet të përveshim mëngët e tyre dhe të marrin për të punuar.
Konsideroni këto ide për dhurata për Ditën e Shën Valentinit dhe të zgjedhë një të tillë që do të eksitojë gëzimin më të madh të dashurisë së tij.
u shkruaj një këngë dashurie. / U
Mos mendoni për një kohë të gjatë, vetëm shkruajnë. Më shumë do të rritet nga zemra, aq më mirë. Mundohuni të mos shkruaj uplifting dhe lules. Shkruani një funny, sexy dhe të përafërt. Nëse ju doni të sjellë qeshura, mos harroni lyrics. Mbani në mend se Rhymes më të mirë!
Opatija rrugë tregoni partnerit tuaj historinë e si ju takuar. / U
ju u takua në funeralin e datë të verbër, ose e di nga fëmijëria, të marrë disa kohë për të shkruar një histori se si ju u takua. Përshkruani mendimet tuaja të vërteta dhe ndjenjat që lidhen me takimin tuaj të parë. Shkruani çfarë ka ndodhur në jetën tuaj atëherë çfarë është thënë miqtë dhe familjen kur ata mësuan për lidhjen, si reagim të tyre të parë.
u Li pictures sexy. / U A ju sesion
erotike foto. Plani dhe të përgatisë një peizazh të përshtatshme dhe të mendojnë për artikuj të ndryshëm. Mendoni se cilat pjesë të trupit që ju dëshironi të keni të dukshme në fotografi, të cilat duhet të mbulohen. Mos harroni dritë të mirë.
u Shkruani udhëzues juaj në lidhje me seksin / u
nuk kanë njohuri të ekspertëve në lidhje me seksualitetin, ose shkruaj 400 faqe dorëshkrim. Vetëm atë që ju lexoni në internet pak dhe të zgjedhin më të mirë në bazë të këshillave tuaj, ju dëshironi të lexoni me një partner
bërë letër tuaj - libra. Përdorimi zam apo kasetë për të siguruar vendin - në të dy anët e të nxjerrë disa këshilla shtesë dhe vizatime u
Përgatit një darkë romantike / u
Por vetëm nëse ju nuk zakonisht gatuaj. . Zakonisht, një person të marrë përgjegjësinë në lidhje me gatimin. Nëse gatim nuk është pika juaj e fortë e stresit në këtë ditë dhe të përgatisë një vakt të bukur dhe romantike.
> Si zemra e pemën e Krishtlindjes
> . Si të kujdeset për sigurinë e fishekzjarreve dhe fishekzjarre
> Si të bëj një kurorë me lule
> Si lule marrëveshje për të gjithë shenjtorëve
> Si për të bërë një shenjë në libër
> Si për të bërë pemë stolitë e Krishtlindjeve prej letre
> Si për të bërë një kartë për mom në quillingową
> Si të dekoroj një dritare në çrregullësi Halloween
> Si për të bërë një dhuratë për gjyshin e tij
> Si për të bërë një kartë 3D me kungull
> Çfarë duhet të japin gjyshen ditë?
> Si kotylion për Krishtlindje
> Si cupcakes për Halloween të syve
> Si për të bërë zinxhirin e Shën Valentinit e zemrave
> Si për të bërë qëndrimin kartën e Shën Valentinit Dita
> Teksteve për SPECIAL urime Merry Christmas për të gjithë
> Si të vishen si Santa Claus
> Për të festuar Boy ditë
> Si për të bërë vilë
> Si për të bërë origami Claus