Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Si të lidhë një pareo

Si të lidhin një pareo Secili prej nesh nuk e ka parë vajzën në këmbë në plazh me shalle të bukur uwiązanymi, i njohur si
Secili prej nesh nuk e ka parë se vajza që ecin në plazh me shawls bukura uwiązanymi, i quajtur pareo është interesante se shall të lidhur në mënyra të ndryshme, kështu që Zakupiłaś me avull, dhe vërtetë nuk e di se si të lidhin ato veshin atyre .... lidhur kështu në bel apo busti. Por mjaft i se! Këtu janë disa mënyra interesante të pareos i lidhur, çdo herë që të duken të ndryshme, por po aq e bukur. Pra, të jetë i përgatitur për sezonin e ri.
u Tiare Tahiti / u
Mbani duart tuaja të dy skajet e shalle. plecówi përfundojë atë rreth dhe për të sjellë përsëri në pjesën e përparme, diagonalisht në qafë. mbajë një fund në mënyrë të vendosur mbi supe dhe Route në fund të tjera rreth qafës së tij në fund. Lidhu dy skajet së bashku mbi supet. lule Plug në flokët e tyre. Ju jeni një nga
parajsë
u Papeete / u Ju lutem vertikalisht
pareo dhe do ta lidhë pas shpinës tuaj. përfundojë rreth trupit deri sa ju të merrni për të fluturuar në një anë. mbledhur materiale të mjaftueshme për të lidhin krah. Ju mund të veshin një rrip shtrëngoj ose me butak.
u Huahine / u
pareo përfundojë rreth trupit tuaj. Hold dy skajet e top-kalimit tyre me njëri-tjetrin. Pastaj zëvendësojë qafën dhe kravatë. firmë dera për të vënë një lule tropikale prapa veshit - drejtë nëse ju jeni të martuar, dhe u largua në qoftë se ju jeni të lirë -.
u Moore / u

Kjo është një metodë më të popullarizuar dhe zakonisht përdoret e shalle detyruese . përfundojë trupi i saj e sipërme dhe të lidhin skajet e gjirit.
u Raiatea / u
Hold shall butësisht kënddrejtë, niewyśrodkowaną në lidhje me trupin. përfundojë e saj. Tie gjoksin, kështu që një fund nga të cilat përfshijnë varur . Do ta mbajë atë mbi supe tuaj dhe e hodhi të kthyer prapa.
u Bora Bora / u Mbani
pareo vertikalisht dhe kravatë bankrot para. nxjerr në pah dhe të bëjë një film. ju mund ta mbështillni qoshet e fund lart dhe do ta lidhë rripin dhe futur bar poshtë saj.
u Fena / u Tie para
pareo, duke lënë një fund të lirshme. Wrap imaginatively para tij. Nëse ju mund të rregullojmë anën dekorative shtrëngoj images
gjetur do të gjeni disa mënyra për të avull obligacioneve -. klikoni për të zgjeruar -.
> Çfarë do të bëni për flokët tuaj przetłuszczały shumë herët
> Nutritionists këshilla, përgatitjen dietë
> Si për të bërë këpucë që fëmija juaj ndjen
> Ushqim për fuqi dhe si të merrni fuqinë
> ... Haircuts për Meshkujt
> Si të dhe nuk ngjyroset flokët tuaj
> Si për të bërë një antifytyrës
> . flokët pak si Danuta Błażejczyk
> Si të kujdesit për flokët tuaj
> Manaferra lehtësimin diarre
> Si për të bërë një triko nga qese
> Si për të pikturuar pantallona tuaj
> Si të lidhë një shall të gjatë bisht
> Si të lidhë një shall katror ujëvarë
> Si tunikë me këmisha meshkuj
> Si të lidhë një shall të gjatë një lak i gjatë
> Përgatitja për sauna
> Si të ketë këmbët e bukur - ushtrime për këmbët dhe kofshët dhe këmbët formimin e
> Goditje në, keratin sheshtë, dhe si të kemi flokë të drejtë, pa pranga - se flokët fenirati
> Dallimi në mes të Eau parfum dhe Eau de tualet