Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Si te zgjidhni shtojcave XXL permasa

Si te zgjidhni shtojcave XXL permasa Ka dyqane e më shumë veshje për gratë me madhësi më të madhe
... Ka dyqane e më shumë veshje për gratë me madhësi më të madhe designers gjithnjë e më shumë tërheq vëmendjen për prodhimin e XXL veshjeve të mëdha Pra, zonjat me gëzof të ketë një koleksion të gjerë të rrobave për të zgjedhur, por unë nuk mund të harrojë aditivëve të nevojshme theksoj stilit tuaj dhe trupin e bukur. Filloni
me një palë vathë. mirë të përshtatura për një palë vathë tuaj kostum janë thelbësore. Supozohet se ari duket më mirë me rroba të errëta, dhe argjendi është tepër i madh për pastels.
pari zgjidhni rroba, dhe pastaj një palë vathë që nxjerrë në pah bukurinë tuaj dhe rroba. Pas të gjitha, ju dëshironi që njerëzit të vërejnë fytyrën tuaj të parë. vathë numrat më të mëdha janë më të mira për XXL.
Zgjidhni një gjerdan për ditën apo në mbrëmje. Mos harroni se ne nuk përshtaten në të gjitha rroba collars, Disa duken më mirë pa të. Shmangni jakë nëse këmisha e juaj është me ngjyrë, apo model, në pak fjalë, nëse diçka ndodh atje. bluza me dantella trim dhe dantella jakë .. nuk përshtaten si dhe majat në derë kështu që anija dhe ujit Shmangni shkurtër necklaces, fqinj Zgjidhni këto mjaft të gjatë - ... do me sy të nxjerrë në pah qafën e pakta dhe décolleté
të përpiqen për të pin karficë zbukurimi Ndoshta kjo është vetëm ajo që ju duhet kostum tuaj si një rezultat i trajtimit Nëse ubrałaś natyrisht, në heshtje, ju mund të përdorni pajisje theks Për rroba të thjeshta?. me ngjyra të ndritshme, të ngjashëm me gjerdan dhe karficë zbukurimi. Ky kombinim mund të shtoni hijeshi dhe bukuri, dhe kjo është një deklaratë shumë e thjeshtë.
Shko në pasqyrë. shikojnë rrobat, kur ju hyni. vendosni se çfarë duket e mirë dhe çfarë është e është negative. Edhe rrobat tuaja të preferuara në një vend të caktuar mund të jetë e dëmshme. mbuluar këto vende. Për shembull, nëse skaj juaj është shumë e materialit dhe mblidhem si ju lëvizin, ato shpesh duket sikur keni pasur një bark të harmonishëm. Ju jeni të drejtë në marrjen e këtij vendosin një shall, ose të paktën bën.
veshin byzylyk nëse ju i vishni këmisha me mëngë të shkurtra. byzylyk duket shumë pozitivisht në dorë. Ju mund të veshin zinxhir delikat argjendi me ornamente, ose një byzylyk të trashë me ngjyra të forta. Secili prej tyre tërheq vëmendjen.
> Si për të përgatitur një banjë me qumësht dhe mjaltë
> Si për të ngrënë cirk të shëndetshme
> Si për të formuar gjoks - Ushtrimet gjoks për gjoks dhe zemrat - gjirit konfirmohen
> . Si për të përshpejtuar rritjen e flokëve
> Si për të reduktuar acarim pas rroje
> Si te zgjidhni bizhuteri
> Hairstyles për një flokë shumë të gjatë dhe i hollë
> Si për të bërë një palë vathë me wsuwek
> Si makjaż nxirë
> .. Si të përdorni vajra esenciale
> Si të sigurtë tan në një shtrat për rrezitje
> Dhurata më e mirë për ditëlindjen
> Shkolla Moda në vitin 2011
> Si për të zgjedhur... një themel
> Si për të luftuar zajadami
> Si për të bërë ftesat e dasmës
> Si mund të dini se fëmija juaj ka ethe, dhimbje barku apo dhimbje veshi fëmijë
> Si për të hequr flokët
> Si të kemi flokë të bukur
> Si të përdorim një shishe parfum me tapë