Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Si në mënyrë efektive për të hequr qafe celulitin

Si në mënyrë efektive për të hequr qafe celulitin Cellulite është fatkeqësi e shumica e graveCellulite
është fatkeqësi e shumica e grave -.. I tęższych dhe verë ligët vjen dhe ne shohim dhjetra yndyrë trupit tuaj dhe kanalit nënlëkurës po mendojnë se si të shpëtoj prej tyre, për fat të keq, në betejën kundër celulitit nuk zgjat një ditë dhe kjo nuk është e lehtë. Kjo është se si celuliti. u
thatë furçë masazh me natyrore / u celuliti
vjen nga papastërtitë në trup. Për të bërë trupin tuaj të shpëtoj nga toksina masazh trupi juaj të thatë. Kjo do të kanë një furçë druri me natyrore shpohet. Filloni massaging këmbët, gradualisht shkon drejt krye. masazh është një ngadalshëm, lëvizjet e butë. Pastaj masazh barkut tuaj në një lëvizje rrethore, në përputhje me drejtimin e akrepave të sahatit. Duart masazh nga dora ime tek dora. Të gjitha lëvizjet duhet të jenë zemra për të ndihmuar qarkullimin e gjakut dhe rrjedhën limfatike. masazh thatë duhet të kryhet -2 -5 minuta në ditë për të hequr qafe celulitin në disa javë. bregdet
Slim vaske kripëra / u
Çfarë është kripërat mira vaske është për të humbur peshë që ju mund ti përdorë ato në vaskë tuaj Në fakt, shumica kripëra hollim vaske janë të thjeshta kripë e pasur alga deti leshterik dhe -. e madhe për humbje peshe dhe celulitin -. banja me ushqim deti duhet të bëhet 2 herë në javë për të Për të hequr qafe
bregdet celulitit krem ​​celuliti / u dyqan raftet
janë plot me formulime të ndryshme për celulitin Ajo është e mirë për të zgjedhur një, dhe çdo ditë është përdorur -... mundësisht në kombinim me
u masazh Endermologie / u
Endermologie anti-celulitit masazh është një lloj Kjo është një masazh special kreu kryer rollers pajisura lëvizin dhe tuba thithje .. E pra, që ndikon në ind lidhës, stimulon gjakut dhe limfatike qarkullimin dhe ndihmon të marrë shpëtoj e celulitit.
u Kineze hedhje kupash / u
përdorin blisters kineze mbi celulitin e lëkurës mbuluar një përparim të madh. banka është gjiri në lëkurë dhe për të shkuar në vende ku ne kemi celulitit. Nuk është e këndshme, ajo mund të jetë pak e dhimbshme, por ajo është një nga mënyrat më të mira. Bubbles kineze nuk janë për osóbz pękającymi capillaries dhe venat.
celulitin u dietë / u dietë
celulitin përbëhet kryesisht nga të hahet sasi të mëdha të frutave dhe perimeve . përbërës të tjerë magjike të një dietë që do tju ndihmojnë për të hequr qafe portokalli zhvishem xhenxhefil, qepë, piper i kuq, kopër, rozmarinë, kanellë, hudhër dhe limon.
petë u mbështjellës / u
petë
ambalazhi është një mënyrë e madhe për të shpejt të të hequr qafe celulitin -.! Për fat të keq, për një kohë të shkurtër, nëse ajo është gati të shkojnë me pushime ose një ngjarje fun ky film do të jetë më pak parregullsi dhe gunga do të shkojnë larg
në jeteses Ndryshimi / u Cellulite
është një nga arsyet që ajo të braktisin një herë dhe për të gjithë ushqim vjeturina, alkoolit dhe cigareve deri një shekull të jetës, më shumë celulitin. Uji
u, ujë, dhe ujë përsëri / u
nëse jeni të vërtetë urrej celulitit tuaj ju absolutisht duhet të pini për syzet e tetë apo 2 litra ujë të ujit të përditshme ndihmon skuqur nga të gjitha toksinave nga trupi të toksinave pa = Hap celulitit asnjë vend të ujit që ju mund të pini teas bimor jep dorëheqje nga të gjitha gazuara Pije - .... madje edhe ato pa sheqer u
Bimët mbështet luftën kundër celulitit / u
Ka barëra të shumta që mund të ju ndihmojë për të hequr qafe gunga në lëkurë. Këto janë të gjitha bimët që janë diuretik aktive, ndihmon qarkullimin, rrit metabolizmin, duke e ndihmuar mëlçinë tuaj ose veshkat. Kjo përfshin, ndër të tjera, murriz, magjistare, xhinko japoneze, luleradhiqe përbashkët, shtrat bar rodhe, thupër, goldenrod, të purpurt trengjyrësh, të urtë, dëllinjë dhe jo i zi, mustardë, luleradhiqe dhe carangth qumësht .. dhe mbrëmje aguliçe Soapwort
Praktikat bregdet / u kurs
, mënyra më e mirë për të luftuar ushtrime Cellulite si yoga në këmbë, e, ushtrim kardio - Të gjitha ushtrimet janë vënë në lëvizje të këmbëve dhe mollaqe.
> Si të shpëtoj zbokth
> Si te zgjidhni një ngjyrë për veshje
> Si për të kryer masazh këmbë
> Si për të hequr njollë puçrra fytyre
> Si të maskë rigjeneruese e flokëve
> Ushtrimi për triceps, biceps, gjoks, muskujt e barkut dhe prapa, kofshët, hamstrings dhe glutes.
> Si për tu kujdesur për lëkurën tuaj pas një 40CE
> Si për të bërë flokët rriten më shpejt
> . Sa për flokët e trashë
> Si të keni lëkurë të bukur
> Si për të bërë kripëra limon vaske
> SI FAST DO muskujve të barkut dhe bark të sheshtë, si për të marrë pllaka në bark
> Maskë për flokët me shkëlqim
> Si për të bërë flokët clips të buf
> Si për të bërë një këmishë me rruaza të lidhura rreth qafës
> Si për tu kujdesur për flokët me vaj
> Si të përdorni një filxhan menstrual
> Si për të zgjedhur për bizhuteri në qafë
> Ushtrime për llojin e strukturës së trupit të një molle
> Si për tu kujdesur për papërsosmëritë e lëkurës