Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Kujdes këmba në dimër

Kujdes këmba në muajt e dimrit për të mbajtur këmbët tuaja janë të sexy, jo vetëm në verë, por në dimër disa hapa të thjeshtë ju mund të bëni dhe mënyrën për të arritur një këmbët qetë dhe i butë në dimër?
Si për të bërë këmbët tuaja janë të sexy, jo vetëm në verë, por në dimër disa hapa të thjeshtë ju mund të bëni dhe mënyrë për të arritur një këmbët qetë dhe i butë madje edhe në dimër këtu janë këshilla se si të arritur atë ..
ra në një ulluk, kur është fjala për mëngjes dhe mbrëmje tualet? Trajtimet tuaj të përditshme e kujdesit këmbë dhe të thjeshta për të bërë.
nëse është e mundur çdo ditë në dush të përdorni një guri shtuf në këmbët tuaja. lëkurën e vdekur me një gërryes ku këmbët tuaja do të jenë krejtësisht të qetë.
Zgjidhni moisturizer tuaj të preferuar. mundësisht një që përmban një substanca të lartë hidratues. dokradnie fshij këmbë, duke përfshirë mes të këmbëve. unë nuk pendohem balsam tepërt depërtuar plotësisht i sigurt.
vënë çorape ose triko si zakonisht. Ato ofrojnë një balsam nga tharje shumë shpejt, si locion shumë për këmbët e tua dhe do të jetë i qetë dhe i butë.
Nëse keni kohë, të konsideroni blerjen e kripë për njomje këmbët. këmbë thith para lustrim dhe balsamimin. Falë këtij operacioni për një më të qëndruar hydrated.
kujdes më të mirë të këmbët tuaja për të bërë në mëngjes dhe në mbrëmje, por nëse ju nuk keni kohë të mjaftueshme një herë në ditë. Nëse ju doni këmbët tuaja sërish në mëngjes, duke menduar për atë që një këpucë të hapura në këmbët tuaja nuk do të lëkunden. Nëse nakremujesz ato në mbrëmje, nuk ka problem, madje edhe Ju mund të shkoni për të fjetur në çorape, mos fshini locion në listë.
Nëse ju nuk më pëlqen të fle në çorape, aplikoni një moisturizer rreth një orë para se të shtrat dhe për të hequr çorape, kur ju shkoni në shtrat. këmbët shpejt do të bëhet e butë dhe i butë .
> Si të rregulloj flokët pa straightener
> Si të aplikoni thonjtë artificialë në shtëpi
> Si të rifreskoni veshjet tuaja për prodhimet shtëpiake
> Alopecia areata Problemi i polakëve shumë
> Si të aplikoni erë aromë e trupit
> Si për të bërë një unazë me kabllo
> UPI Liria CIA gjatësi mes flokëve
> Si për të hequr njollat ​​nga produktet natyrore
> Si për ti dhënë formë DUAR ushtrime për formësimin dorë - për të forcuar muskujt e dorës
> Si për të bërë një maskë për lëkurë kombinim
> Si të rrojë vendin intime
> Zgjidhni një raketë tenisi
> Si te zgjidhni një rroba banje për gëzof
> Veshje për vajza të ulët, grave dhe vajzave - veshje për çdo ditë
> fytyrë flokët e hollë
> Si të visheni në modë vjeshtë 2010.
> Ushtrime për triceps, supet, lëndë druri të ulët, abs dhe gjoks
> Si për të bërë një pastrim për çehre rrezatues
> Si për të bërë pastrim shtëpi trupit
> Si për të bërë një tortë të thjeshtë me një anë të kokës