Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

Si të natyrshme flokët e errët

Si të natyrshme bregdet njollosin flokëve mënyra për flokët e errët / u është të paktën një pak, mos harroni se produktet natyrore u / u nuk prodhon efekte të tilla të shpejta dhe afatgjatë të tilla si ngjyra apo shampoos ngjyrosur?mënyra
bregdet për flokët e errët / u është të paktën një pak, mos harroni se produktet natyrore u / u nuk prodhon efekte të tilla të shpejta dhe afatgjatë të tilla si ngjyra ose ngjyrosëse shampoos Ata janë, megjithatë, , .. një avantazh i rëndësishëm mbi ngjyra artificiale në drejtim të sjelljes së flokëve në gjendje të mirë, padyshim një zgjedhje e mirë për flokët të shëndoshë, me shkëlqim dhe me gëzof janë metodat natyrore të dimming u
Këtu janë disa:. / u
leh parë lisi / U
medicinale lëndëve të para është lisi më të zakonshme të përdorura në kozmetikë. infuzion i leh lisi, jo vetëm flokët darken tuaj, por edhe për të forcuar, për të parandaluar humbjen e flokëve dhe vajosje. herbs leh lirshme e lisi të blera në çdo farmaci - dhe online -. Në varësi të prodhuesit dhe pesha e paketimit - 50g, 100g - ju paguani për një qese të bimëve nga rreth 2 deri në 4 përgatitjen zł çaj saktësisht
mund të gjendet në përshkrimin e produktit .. Ju gjithashtu mund të shikoni për shampoos që përmbajnë
u tretë urtë / u errësohet
dhe thellohet kurs. flokë herbs kafe lirshme - rreth 4 lugë -. ose 3 çanta Express Hidh rreth 0.5 litra ujë të vluar le të qëndrojë për 2-3 orë, pastaj thahet dhe fshij pushimin flokëve në flokët për gjysmë ore. pastaj pije me ujë të vakët.
Kafe u katërt dhe Tea / u
një vlerë të provoni! kafe birrë e zezë ose çaj dhe të lënë të ftohet. pastaj lani flokët si zakonisht dhe peshqir të thatë ato. Efekti i imponuar zgjidhje që ju mund të bëni në banjë ose anim kokën tuaj mbi tas me infuzion. kështu ajo do pallto ngjyrën e flokëve dhe prisni naciągną. Përsëriteni këtë procedurë dy ose tri herë. Së fundi, pije dhe flokët e thatë.
u 5 uthull dhe salcë soje / u
mos kini frikë të erë e fortë e uthull zhduket shpejt, duke lënë flokët tuaj me shkëlqim, të butë, rozczesywaniu lehtë dhe shoi. Kryerja e një përzierje të uthull dhe salcë soje të përzier me njëri-tjetrin pas një gjysmë gotë me zgjidhje të veçanta. Pastaj aplikoni përzierje në flokët tuaj, prisni disa minuta dhe shpëlaj me ujë të vakët.
u gjashtë kanale / u
errët dhe forcimin e flokëve. një shpëlarje të shpejtë, kështu që ju mund të dëshironi të përdorni atë rregullisht për të ngjyrë të gjallë. Ju mund të zgjidhni nga një spektër të gjerë të ngjyrave, si në të lëngshme dhe pluhur. Zgjidhni versionin e përshtatshme për llojin tuaj të flokëve. Përgatitja e plotë dhe përdorimin e maskave mund të gjenden në çdo paketë.
duke përdorur produkte natyrore për ngjyrën e flokëve, nuk presin rezultate të menjëhershme pas aplikimit të parë apo të dytë. Për të përmirësuar punën ngjyra e këtyre trajtimeve një herë ose dy herë në muaj. Nëse ju doni të jepni flokët tuaj një ngjyrë të fortë, të bëjë bimor pije pas larjes flokët e tij.
> Qimeve i hyrë në mish
> Si për të bërë një krem ​​hidratues dore
> Si për të përmirësuar disponimin tuaj
> Si për të përfunduar një gardërobë bien grua
> Çfarë kostum ngjyrë szatynek
> Si te zgjidhni një kravatë në një këmishë
> Si për të bërë një rrip lëkure me flokë hark
> Mënyrat e buzët e plasaritura
> Për anulimin e faqe
> Si për të bërë një maskë për puçrra fytyre me borzilok
> Si të mbroni veten nga dielli
> Si të Angelina Jolie
> Si të kujdeset për duart tuaja në dimër
> Si të dekoroj pantallona të shkurtra thonjtë tuaja
> Si të visually zmadhuar sytë
> Si te zgjidhni syze dielli
> Si të lidhë një mizë
> Si të fle me flokë przedłużanymi
> Si të errësojë lëkura e tij
> Si të hiqni pimples në një ditë