Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Foshnjat dhe fëmijët

Kujdesi për fëmijët - të gjitha në lidhje me shëndetin dhe higjienën për foshnjat dhe fëmijët, baby rroba, veshje për fëmijë, pëlhurë me lajle, higjiena e dhëmbëve dhe ushqim baby.

---------------------------------------------------------

A mund të fluturojnë me aeroplan gjatë shtatzënisë?

A mund të fluturojë një aeroplan gjatë transportit ajror shtatzënisë nuk është e rekomanduar, për shkak të mundësisë së abortit?avion
nuk tregohet, për shkak të mundësisë së abortit Ajo mund të ketë ndryshime të papritura në presion gjatë takeoffs dhe landings rrezik
e dështim është më i lartë gjatë tremujorit të parë - .. Tre muajt e parë -. Shtatzënë
Pra, nëse ju Ju nuk keni, mos fluturojnë!
Në çdo rast, është e dobishme që edhe konsultohuni me mjekun tuaj shtatzënisë.
> Për të muajit duhet të mbajnë një fëmijë në një gondolë?
> Ovarian UJIT cysts cysts trajtim ovarian dhe dhimbje në vezore
> Për një muaj, ju duhet të mbani kokën e fëmijës suaj nga prapa, duke mbajtur atë në krahët e mi Si mund të kontrolloj se nuk është e nevojshme për të mbajtur fëmijën dhe për të mbajtur në lëvizje.
> Çfarë duhet të bëni kur vëllezërit dhe motrat janë në konflikt dhe shtëpisë
> Si për tu kujdesur për lëkurën e foshnjës gjatë motit të nxehtë
> para xhepi për fëmijë sa dhe kur ju filloni duke i dhënë para xhepi
> Javën e 30 të shtatzënisë javë të shtatzënisë, 31 javë të shtatzënisë dhe 32 javë të shtatzënisë
> Unë jam një vegjetarian, unë mund të sigurtë të ngrënë, kur gji
> Learning Fun
> muaj Tre mi bir i vjetër ka probleme me stomakun, ndërsa kalimin e gazit, dhe thirri tmerrshëm tensionuar, unë nuk e di atë që unë robić.pije qumësht Bebilon peptike, ti japë atij një filxhan çaj ndihmave HIPP ndihmon tretjen e ushqimit, por kjo nuk do të përmirësohet është kjo normale në ajo. Maluca
> . Krijo mister për fëmijët
> Mënyrat për të qetësuar një fëmijë para gjumit
> karrocë Gondolë
> Mënyrat për të qetësuar një fëmijë para gjumit
> .. Fun në plazh me fëmijën tim
> Kur dhëmbët e parë të shfaqet në fëmijë
> Si të përgatiten për shtatzëni për burrat
> nëse ju mund të jepni gjashtë muaj fëmija dëshiron dhe si të përgatisin atë?
> Si për të mësuar fëmijën tuaj për të shprehem r
> Sa mirë të përgatitur për miratim