Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Foshnjat dhe fëmijët

Kujdesi për fëmijët - të gjitha në lidhje me shëndetin dhe higjienën për foshnjat dhe fëmijët, baby rroba, veshje për fëmijë, pëlhurë me lajle, higjiena e dhëmbëve dhe ushqim baby.

---------------------------------------------------------

Muaj Tre mi bir i vjetër ka probleme me stomakun, ndërsa kalimin e gazit, dhe thirri tmerrshëm tensionuar, unë nuk e di atë që unë robić.pije qumësht Bebilon peptike, ti japë atij një filxhan çaj ndihmave HIPP ndihmon tretjen e ushqimit, por kjo nuk do të përmirësohet është kjo normale në ajo. Maluca

Muaj Tre mi bir i vjetër ka probleme me stomakun, ndërsa kalimin e gazit, dhe thirri tmerrshëm tensionuar, unë nuk e di atë që unë robić.pije qumësht Bebilon peptike, ti japë atij një filxhan çaj ndihmave HIPP ndihmon tretjen e ushqimit, por kjo nuk do të përmirësohet është kjo normale në ajo. Maluca. Kjo dhimbje barku nazwyklejsza. Kjo nazwyklejsza sa fëmijët që keni, sepse sistemi i tretjes nuk është ende i pjekur mjaft për të shkuar deri në fund të 3 muaj në rrotat e ndihmon masazh bark - Massage .. në një drejtim të akrepave të sahatit -. Ju gjithashtu mund të jepni fëmijën tuaj një filxhan çaj me kopër . Personalisht, unë nuk jam vetëm përvoja me Bebilon pestë, sepse gji-ushqyer, ose dokarmiałam Bebiko, por vetëm pasi fëmija Bebiko pasur probleme me rafte. gjirit dhe gjithashtu kishte pak dhimbje barku.
Unë të ndodhë për të ndryshuar spróbowałabym vendndodhjen. qumësht për prodhuesit e tjerë janë gjithashtu ndonjëherë ndihmon lidhjen
më poshtë ju do të gjeni edhe disa këshilla të vlefshme se si të procedojë në rastin e dhimbje barku. bregdet Lidhje të dobishme / u dl dt Si për tu marrë me një fëmijë vuan nga dhimbja barku / dt dd / dd / dl -
> depresioni postnatal simptomat dhe trajtimi
> Fëmija im nuk thith aspak e dragoit, është kjo normale apo duhet ta detyrojë atë?
> si për të interpretuar 150 ml i muajit të tretë Kjo është qumësht, ose si fëmija fillon muaji i tretë apo fund?
> Si për të mësuar fëmijën tuaj për të pastruar pas vetes
> Mënyrat për të qetësuar një fëmijë para gjumit
> 2 muaj ushqim për fëmijë, dhe mos hani ose pini asgjë me produkte të qumështit, kështu që fëmija nuk keni alergji ose ju nuk mund të pini qumësht dhie, ose nëse nuk do të sensibilizuar fëmijën.?
> Shtatzënia gjatë javës 24 javë të shtatzënisë, 25 javë të shtatzënisë dhe 26 javë të shtatzënisë
> depresioni postnatal simptomat dhe trajtimi
> Si të përgatiten për shtatzëni 10 këshilla
> Zgjerimi leje prindërore çfarë date ju duhet të aplikoni për të dhe sa herë mund të zgjatet
> e cila është mishi për gji Stews amtare 2.5 muaj të vjetër dhe çfarë është e mirë dhe çfarë shije të mirë
> Kur ju filloni fëmijën tuaj në vend të papërfillshëm
> Kur duhet të shkoni në spital?
> Çfarë do të thotë se 1muajvjetra ime bijë në gusht bezprzerwy bending
> Si të shpëtoj i cap djep
> Si të shpejt dhe me lehtësi të mësojnë një gjuhë të huaj
> A është nëna gji fëmijën 3.5 muaj e vjetër mund të hani skumbri?
> si të vishen fëmijën dhe e fëmijës për një shëtitje në, pranverë dimrit, verës dhe vjeshtë
> Çfarë duhet të bëni nëse fëmija juaj nuk ka dëgjuar për ne?
> dhëmbët fëmijë si për të marrë kujdesin e tyre