Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Foshnjat dhe fëmijët

Kujdesi për fëmijët - të gjitha në lidhje me shëndetin dhe higjienën për foshnjat dhe fëmijët, baby rroba, veshje për fëmijë, pëlhurë me lajle, higjiena e dhëmbëve dhe ushqim baby.

---------------------------------------------------------

Cilat janë simptomat e shtatzënisë?

Cilat janë simptomat e shtatzënisë Simptomet e shtatzënisë është më shumë gjasa, edhe pse jo të gjithë duhet të ndodhë në përvojën tonëshenja
e shtatzënisë është më shumë gjasa, edhe pse jo të gjithë duhet të jenë të pranishëm vetëm në listën tonë të simptomat Lexo më shumë i përshtatshëm, më mirë shanset janë që ju jeni i parë shtatzënë
.. -
amenorrhea 2 - rrallë ose shumë e rëndë
gjakderdhje 3-4
Marramendje - dhe Përzier / ose të vjella
5 - Dhimbje në gji
6 - gji ngarkuar
7 -
Ndrysho epsh Niveli 8 - Urinim te shpeshte
9 - shije metalike në gojë
10 - Lodhje e vazhdueshme / sleepiness
11 - Ndryshimet në
lëkurës 12 - dëshirat pazakonshme
13 -
Urth 14 - Ndryshimet në formën e
mitrës 15 - test pozitiv shtatzënisë
> Koha gjatë shtatzënisë për të përcaktuar gjininë e fëmijës
> argëtim dhe lojëra në vitin e parë të jetës
> Javën e 30 të shtatzënisë javë të shtatzënisë, 31 javë të shtatzënisë dhe 32 javë të shtatzënisë
> KONTROLLI në shtatzëni Kur ju mund të shihni gjinia e foshnjës në ultrazërit - e cila javë për të parë seksin e fëmijës - shtatzënisë zoti
> muaj Tre mi bir i vjetër ka probleme me stomakun, ndërsa kalimin e gazit, dhe thirri tmerrshëm tensionuar, unë nuk e di atë që unë robić.pije qumësht Bebilon peptike, ti japë atij një filxhan çaj ndihmave HIPP ndihmon tretjen e ushqimit, por kjo nuk do të përmirësohet është kjo normale në ajo. Maluca
> Sa kohë do shishe ushqyer dhe kur ai ndalon dhënien ndryshim qumështit
> Si dhe ku fëmijët lahen dhëmbët e tyre?
> . Krijo mister për fëmijët
> Sa shpejt mund të merrni shtatzënë pas lindjes
> Anemia në shtatzëni Si të merren me të
> si për të diagnostikuar ADHD në fëmijë
> . Si për të planifikuar një udhëtim në plazh me një fëmijë
> si për të interpretuar 150 ml i muajit të tretë Kjo është qumësht, ose si fëmija fillon muaji i tretë apo fund?
> .? Nga 4 muaj për të siguruar partnerët, dhe pavarësisht përafrimin e ditëve pjellore nuk u bë shtatzënë Çfarë mund të jetë shkaktuar këtë dhe nëse ka burime për të ndihmuar ju merrni shtatzënë në qoftë se mjeku thotë se gjithçka është në rregull
> Si të merren me bum fëmijën kuqe
> Si të Përcaktoni ditët pjellore ditëve pjellore e mukusit shkarkimit - si ditët pjellore
> Si për të mësuar fëmijën tuaj për të shprehem r
> Kur dhëmbët e parë të shfaqet në fëmijë
> Sa kohë fëmija të rregulluar në kopshtin
> Çfarë duhet të bëni kur vëllezërit dhe motrat janë në konflikt dhe shtëpisë
Gjuhë
Artikuj
Contact: kontakt@daily-helper.com
Copyright (C): Online press . All rights reserved.
Editorial board: editorial@daily-helper.com
Marketing: marketing@daily-helper.com