Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Moda dhe Bukuria

Këshilla rreth modës dhe bukurisë -. Kozmetike të mira, stilet e flokëve, depilim, dizajnit të modës, dietat

---------------------------------------------------------

. Si për të vënë qerpikët artificiale

Si të vihet artificial rëna Nëse ju doni të vendosni qerpikët artificiale duhet të jetë shumë i durueshëm dhe i koncentruar. Nëse ju doni të vendosni qerpikët artificiale duhet të jetë shumë i durueshëm dhe përqendruar. qerpikët artificial ju menjëherë mund të japin një të madhe duke i dhënë një vështrim joshës. Ju mund të duket e panatyrshme për të parë ose që është e vështirë që të rrinë, por mos u bëni merak. Në vijim ne do tju ndihmojë të bëni atë pa probleme ... 1 -. grilat Të jetë artificiale të respektohen edhe rëna, kapak duhet të jenë të pastër dhe të thatë 2 -.. bojë për vetulla të parë në rëna tuaj, aplikoni një shtresë e hollë e bojë për vetulla 3 -. eyeliner Draw Atëherë qepallat alajner buzë barazim, linjë gisht fshij, për të. arritur turbullim Ky efekt do të mbajë strips të qerpikët artificial të jenë më pak të dukshëm 4 -... zam qerpik Shtrydh një sasi të vogël të zam qerpik në gishtin tuaj dhe butësisht të lëvizur atë mbi shirita të qerpikët artificial 5 -.. lidhjes Ngadalë rrinë artificial rëna si të afërta me buzë të rëna natyrore ngjiti ato nga brenda jashtë me dy gishta shtypni buzë e rëna dhe prisni disa sekonda për të zam të thatë 6 -.... Një bojë për vetulla pak për të përfunduar me sukses Pas . qerpikët pasting artificiale, të aplikojnë bojë për vetulla, ajo do të jetë një ngjitës shtesë, i cili do të lejojë natyrore rëna të jenë të përzier me njeriun kujdes bojë për vetulla në brendësi sipërme të qepallave, prisni një minutë, atëherë përsërisin Notes: -. Nëse doni të arritur një look natyral zgjedh ato që kanë flokë të rëna të ndryshme gjatësi Ndjehen të lirë për veten e tyre, para se të vënë, të shkurtojë gërshërë në gjatësinë e dëshiruar -.. qerpikët artificial janë hequr me mjete të përshtatshme për heqjen e make-up smearing vendin ku ata janë futur. Kini kujdes të mos dëmtojë rëna tuaj
> Si për të bërë një shtëpi antimaskë
> Si të ketë qerpikët më të gjata
> Si të bëhet një Hipster
> Shtatzënia dhe Ushtrimet Ushtrimi për gratë shtatzëna mbi topin dhe Pilates për gratë shtatzëna
> Si për të bërë flokët në një ditë të nxehtë
> . Krizave Midlife
> Si për të bërë një gjerdan me një shall
> Si për të bërë një byzylyk me zinxhir
> Si për të hequr grim me sy me alum
> .. Reflexology
> Si të ndriçohet e lëkurës në bërryla dhe gjunjë
> Cilat gabime për të shmangur përdorimin e një sauna?
> SI FAST DO muskujve të barkut dhe bark të sheshtë, si për të marrë pllaka në bark
> Si për të bërë një maskë me kivi
> Si shall
> Si për të hequr scars puçrra fytyre
> Si një mënyrë unike e përdorimit sode buke
> Disco UPI CIA
> Si për të hequr një unazë nga gisht fryrë
> ... Si të veshin qerpikët artificiale