Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Multimedial

Pajisje të kompjuterizuar dhe elektronike, media, kamera, regjistruesit audio dhe video, instalimin TV, DVD, Bluetooth - multimedia. Këshilla mbi hardware dhe software - pjesë kompjuterike, kompjutera laptop, riparimin dhe të sigurisë, programet e instalimit software. Këshilla për telefonat mobil - aplikacionet mobile, merret iphone, ofruesit telefonin celular, smartphones.

---------------------------------------------------------

Si të instaloj lojë me një torrent - Si të instaloj lojra

Një udhëzues të thjeshtë se si për të instaluar një lojë apo përmbajtje të tjera që keni shkarkuar nga torrents. InstalonPasi të keni shkarkuar përmbajtjen, të hapur me WinRAR ose një program i ngjashëm me shfryj përkthimin e filmit të vënë në të njëjtën dosje që përmban film. Para se të filloni ta instaloni lojë ju duhet Daemon tools. Pas ste kemi shkarkuar programin në kompjuterin tuaj për të filluar instalimin. Gjatë instalimit ju do të duhet për të rivendosur kompjuter për programin e instaluar siç duhet. Pas përfundimit të instalimit në taskbar tuaj (në të djathtë poshtë) ju do të merrni një ikonë raund gri që ju të klikoni në butonin e dytë (të djathtë) të miut për të marrë më shumë opsione. Zgjidhni Devices Virtual nën Device zgjidhni Image malin. Gjej të lojës në imazhin disk që shkarkuat dhe klikoni dy herë atë. Programi do të ngarkesës imazhin dhe instalimit do të fillojnë. Kërkoni për më të mirë për të filluar torrent në faqen thepiratebay.org. Kërkim të thjeshtë ku ju zgjidhni kategorinë që ju doni të kërkoni dhe të hyjë në afat. Për shkak të trafikut të lartë janë probleme ndonjëherë të jetë e mundur të vogla kur të ngarkesës dhe faqet shpejtësi. Një tjetër motor kërkimi i madh dhe që gjithashtu isohunt.com terma shumë të mirë kërkimi dhe është shumë e shpejtë. Ne rekomandojmë gjithashtu torrentscan.com. Në këtë faqe ju do të gjeni disa motorë kërkimi, thjesht shkruani afat e kërkimit tuaj në anën e majtë dhe zgjidhni një nga motorët e kërkimit.
> Sony Ericsson karakteristika X10
> Si një llambë elektrike dritën jep |? Inxhinieri elektrike
> Cili është dallimi në mes internet dhe intranet, në intranet, në mënyrë që në internet
> Samsung S9110: Një orë dhe një telefon celular në një
> PIN parazgjedhur për pajisje Bluetooth pairing
> . Si për të transferuar tekst nga latinishtja në dhe anasjelltas
> . Tricks Kompjuterike informatikë Ubrazajte përdorur shkurtesat
> AIM, ICQ, MSN, Yahoo shumë e mesazheve, një program
> .... Vendosja e Access Pika WLa5460APv2
> Si të hiqni një ekran i zi me fotot në facebook
> .. Si bateri
> .. Si për të redaktuar dokument PDF
> Deshifrim e telefonat celularë Nokia - për zhbllokimin e kodeve të telefonit celular
> Sims mashtrojnë kodet për paratë - Kodet për të Sims 3
> I pari celular ngarkues, së pari duke akuzuar një telefon celular, të ngarkuar baterinë e parë
> Cili antivirus për të përdorur
> Avantazhet e pozicionimin web
> Si për të zhvilluar një aparat fotografik |? Foto dhe Kamera
> Si për të pastruar kompjuterin tuaj fshini të gjitha dosjet para se të japë dorëheqjen
> Phones Top Android
Gjuhë
Artikuj
Contact: kontakt@daily-helper.com
Copyright (C): Online press . All rights reserved.
Editorial board: editorial@daily-helper.com
Marketing: marketing@daily-helper.com