Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Multimedial

Pajisje të kompjuterizuar dhe elektronike, media, kamera, regjistruesit audio dhe video, instalimin TV, DVD, Bluetooth - multimedia. Këshilla mbi hardware dhe software - pjesë kompjuterike, kompjutera laptop, riparimin dhe të sigurisë, programet e instalimit software. Këshilla për telefonat mobil - aplikacionet mobile, merret iphone, ofruesit telefonin celular, smartphones.

---------------------------------------------------------

Samsung S9110: Një orë dhe një telefon celular në një

Me siguri ju kujtohet vegël legjendare në formën e parë të cilën e quajti Michael makinën e tij në serinë kult Knight Rider. Për të njohurive tona askush nuk ka arritur të shpikë një produkt të ngjashëm që do të funksionojë në realitet, por Samsung ka ofruar një alternativë e mirëMe siguri ju kujtohet vegël legjendare në formën e parë të cilën e quajti Michael makinën e tij në serinë kult Knight Rider. Për të njohurive tona askush nuk ka arritur të shpikë një produkt të ngjashëm që do të funksionojë në realitet, por Samsung ka ofruar një alternativë e mirë - thinnest orë dore-mobile në botë. Modeli i njohur si S9110 nuk mund të thërrasë makinën tuaj për të ardhur tju marr, por ajo mund të mjaft normale që të bëni thirrje telefonike. Për të qenë në gjendje për të folur normalisht ndodhin Gjuha ndërtuar, dhe nëse ju nuk doni që gjithsesi pranë jush hutuar kalimtarët duke dëgjuar bisedën tuaj, e keni blerë një kufje Bluetooth. Ekranin e 1,76-inch touch ekran, trashësia e orë është 12 milimetra, dhe një nga gjërat më interesante është sync Outlook. Ajo ka 40 MB memorie të brendshme, dhe është mbështetur dhe të luajë MP3 files. Dielli është bërë prej çeliku inox, dhe rehati në dorën tuaj duhet të sigurojë një rrip lëkure.
> .. Si për të rregulluar një telekomandë
> Si të regjistrohem / krijoj një llogari email ne gmail
> Kodet per COD 6 - Call of Duty 6 Bëhen
> Çfarë është XML?
> Si për të gjetur adresën IP, adresën IP të kompjuterit, si për të gjetur adresën IP
> I JaduGadu se si të aktivizoni telefonin dhe ku mund të merrni një fjalëkalim dhe MSN Messenger MSN Messenger Unë mendoj se ajo duhet të regjistrohet diku
> .? Si të zgjedh faqen tuaj
> AIM, ICQ, MSN, Yahoo shumë e mesazheve, një program
> Çfarë Fonts letra mund të përdoret në faqet e internetit për të siguruar që ajo do të shfaqin si duhet në çdo kompjuter
> GTA IV - Grand Theft Auto 4 kodet për makina
> Sony Ericsson karakteristika X10
> PIN parazgjedhur për pajisje Bluetooth pairing
> Si të hiqni një ekran i zi me fotot në facebook
> HTC Snap - smartphone në Windows Mobile OS
> Si të instaloj Windows 7 |? Kompjuter
> Vegas telefon prekje për vetëm $ 92
> Sims mashtrojnë kodet për paratë - Kodet për të Sims 3
> Çfarë është një Accelerometer
> Si mund të fshij një llogari të Gmail - Fshi adresat Gmail
> Cili është ADSL?